Databáze překladatelů
ÚvodPřekladyCeník překladůReference na překladatelské službyBlog nejen o překládáníKontaktní údaje překladatele

Překladatelé, které mohu doporučit


Online databáze překladatelů je volně přístupná pro všechny, kdo hledají kvalitní poskytovatele překladatelských služeb. V registru představuji profesionály, se kterými pravidelně spolupracuji, i další nadšené překladatele a překladatelky, kteří mne zaujali svým profesionálním přístupem k překladům, tlumočení nebo korekturám. Za zakázky získané přes tuto databázi mi překladatelé neplatí žádné provize. Je pouze na nich, na jakých cenách se se zákazníky domluví.

Karel Suchánek

Karel
technické překlady
- němčina 
Marie Brančíková

Marie
překladatelka
ruština, angličtina
Petr Bajer - překladatel technických textů

Petr
technické překlady
(PC) - angličtina
Martina Šebková

Martina
překladatelka
čeština - angličtina
Nils - překlady švédština

Nils
překladatel
čeština - švédština
Monika Papillier - překladatelka francouzštiny

Monika
překladatelka
francouzštiny
Vojtěch Ettler - literární překlady

Vojta
umělecké překlady
z AJ do češtiny
Renata Dvořáková

Renata
překladatelka
do němčiny
Jiří Jirout

Jirka
odborné překlady
z  NJ/AJ do češtiny
Naděžda Vybíralová

Naděžda
překladatelka
čeština - ruština


Vojtěch Pišl

Vojtěch
překlady angličtina
medicína, psychologie
Pearl je skutečná perla

Pearl
korektorka
anglických textůDatabáze překladatelů je zatím ve výstavbě (vše si žádá čas). Cílem je zde představit cca 100 profesionálů různých oborů. Není to aukční server, kde by překladatelé mezi sebou soutěžili o zakázky nízkou cenou, ale základna, kde mohou navazovat dlouhodobé kvalitní vztahy. Již teď je znát, že se zde rodí něco nového a velmi zajímavého. Mým cílem je sestavit zde skupinu profesionálů, kteří se na sebe mohou navzájem s důvěrou obracet, a které v případě potřeby snadno najdou i mí zákazníci. Takový lepší LinkedIn. :-)

V online přehledu kolegů, které doporučuji, si návštěvníci stránek mohou snadno sami najít pro svůj překlad vhodného překladatele. Vidí i fotografie jednotlivých překladatelů, profily tak nejsou anonymní (fotografie opravdu pomáhá, každý rád ví, s kým jedná, proto také na těchto stránkách svými rozesmátými "selfie" nešetřím :-) ).

Po kliknutí na fotografii nebo jméno překladatele / překladatelky se zobrazí úplný profil s podrobnými informacemi, kontaktními údaji a případně i s odkazem na jejich vlastní webové stránky, pokud je mají.


linka
  (c) 2018 Viktor Horák - BonaLingua   PenízepřekládáníSci-fiagenturyzápisník 3strana 2výhodypřekladatelské agenturytranslationsanglické citátypřekladateléTao te ťingpřeklady knihstrana 4pátá stranaúvahyšestá stranaklingonská příslovívýdělkypokémonilatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřekladatel - překladatelská agenturapročpřeklad anotace diplomové prácekorektury angličtina
Translations Czech - English