překladatel farmakologie
ÚvodPřekladyCeník překladůReference na překladatelské službyBlog nejen o překládáníKontaktní údaje překladatele

Vojtěch Pišl

překlady angličtina - psychologie, neurovědy, medicína, farmakologie, lékařské technologie, ekonomické a finanční texty

Pišl - medicína, farmakologie

E-mail:  pisl@mail.muni.cz

Mobil: 720 045 692

Adresa:
Tělocvičná 6,
Plzeň, 30100

IČ: 05427835


Nabízím překlady mezi češtinou a angličtinou. Specializuji se na psychologii, neurovědy a příbuzné obory medicíny, farmakologie a lékařských technologií, překládám i ekonomické a finanční texty.

Překládám od roku 2013, kdy jsem při studiu psychologie začal překládat odborné a popularizační materiály.

Od té doby se věnuji jak odborným překladům (do češtiny např. Ramachandranovu knížku Krátký výlet po lidském vědomí, do angličtiny např. návod na EEG biofeedback značky Deymed), tak překladům obecných textů od právní korespondence přes korporátní materiály po webové prezentace.

Překládám pro radost. Živím se vylepšováním finančních procesů, překlady pro mě jsou přirozeným odpočinkem od korporátního spěchu.  Nabízím kvalitní překlady provedené s radostí, za rozumnou cenu a v rozumných termínech.

Ceny dohodou (nejsem plátce DPH)


Databáze překladatelů

linka
  (c) 2018 Viktor Horák - BonaLingua   PenízepřekládáníSci-fiagenturyzápisník 3strana 2výhodypřekladatelské agenturytranslationsanglické citátypřekladateléTao te ťingpřeklady knihstrana 4pátá stranaúvahyšestá stranaklingonská příslovívýdělkypokémonilatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřekladatel - překladatelská agenturapročpřeklad anotace diplomové prácekorektury angličtina
Translations Czech - English