Překlady do angličtiny
ÚvodPřekladyPřekladady knihCeník překladůBlog nejen o překládáníKontaktní údaje překladatele

Kontaktní údaje


Za překladatele by měla mluvit především kvalitní práce, jež následně osloví další zájemce, kterým bude stát za to si daného překladatele vyhledat. Ze zkušenosti vím, že když se potká správný překladatel se správným zákazníkem, z takové spolupráce vznikají fantastické věci.

Na předchozích stránkách jsem shrnul, co mohu nabídnout. Popsal jsem svůj přístup k překladům, uvedl příklady zajímavých překladatelských projektů, seznam přeložených knih. Nakopíroval jsem i některé emaily zákazníků se zpětnou vazbou. Můj blog obsahuje množství článků, připadá mi proto zbytečné se více rozepisovat.

Teď je řada na Vás. :-) Těším se na naši spolupráci. Veškeré informace získané z poptávaných nebo překládaných textů považuji za naprosto důvěrné a ručím za zachování své mlčenlivosti. Rukama mi už prošlo množství velmi privátní korespondence a dalších překladů, za nimiž jsou nejrůznější lidské příběhy, smutné i krásné. S některými společnostmi mám přímo podepsanou dohodu o utajení informací.

Aktualizace 18. března 2018:

V následujících měsících se věnuji překladu knihy a bohužel nemohu přijímat nové zakázky. Nemusíte ale znovu pátrat na internetu a hledat jiného kvalitního překladatele - stačí se podívat na profily v online databázi překladatelů, kde představuji kolegy, u nichž jsem si jistý, že odvedou kvalitní práci a mohu je proto doporučit.
Obálka

viktorhorak@bonalingua.cz

(+420) 777 123 218

Viktor Horák
Palackého 11
772 00  OlomoucFacebook LinkedIn Google+ Twitter


linka
  (c) 2018 Viktor Horák - BonaLingua   PenízepřekládáníSci-fiagenturyzápisník 3strana 2výhodypřekladatelské agenturytranslationsanglické citátypřekladateléTao te ťingpřeklady knihstrana 4pátá stranaúvahyšestá stranaklingonská příslovívýdělkypokémonilatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřekladatel - překladatelská agenturapročpřeklad anotace diplomové prácekorektury angličtina
Translations Czech - English