kontakt
ÚvodReceptyTaoRecenzeKontakt

Kontaktní údaje


Pokud jste tedy na těchto stránkách nenašli, co jste hledali, doporučuji online portál Na volné noze, který sdružuje "volnonožce".

Zde najdete různé překladateleNaleznete zde (mimo jiné) freelancery, u nichž se dá předpokládat, že odvedou kvalitní práci. Vím, je nestandardní propagovat přímo na svých stránkách "konkurenci". :-) Ale portál Na volné noze vám rozhodně výrazně usnadní práci s dalším hledáním, neboť, na rozdíl od běžných internetových katalogů, prezentuje pouze profesionály. 

Jen rozhodnutí, kterému spolehlivému dodavateli zakázku svěřit, raději příliš neodkládejte - je nás, co nemelouchaříme bokem při hlavním zaměstnání, při mateřské dovolené nebo při studiu, ale zatím ještě na plný úvazek, stále méně... :-)

Pracovně jsem vytížen cca do podzimu 2020.

Jsem pouze jeden ze statisíců drobných českých živnostníků (zde je mé portfolio). Když pracuji na zakázce, nejsem až do jejího dokončení k dispozici pro nic nového. Tato zdánlivá nevýhoda pro poptávající je nesmírně výhodná pro zákazníky: vědí, že se od práce na jejich zakázce nenechávám vyrušovat novými poptávkami a plně se soustředím pouze na aktuální projekt.

Chcete mi poslat knihu, abych na ni po přečtení napsal recenzi? Znáte kuchařský recept, který bych měl určitě vyzkoušet? Na vše je v této chvíli příliš brzy. Komínek nových knih nachystaných ke čtení už hrozí zřícením. A v současnosti bohužel nemám na experimentování v kuchyni dost času, překládám do angličtiny velmi zajímavou historickou knihu.


Obálka


viktorhorak@bonalingua.cz

777 123 218

Viktor Horák
Palackého 641/11
779 00  OlomoucFacebook Dobrý anděl Twitter Kiva Instagram LinkedIn


V případě otázek mě prosím kontaktujte. Na nepracovní dotazy však reaguji až ve volnějších chvílích - po splnění všech pracovních záležitostí. Zákazníci mají samozřejmě přednost. :-) V každém dni máme jen několik málo hodin, během nichž vydržíme se absolutně soustředit. Je třeba tuto dobu maximálně využít. Více v článku o efektivní práci na počítači.
linka
 Czech presentation blogtao tepenízeknížkySci-fizápisník 3strana 2anglické citátypřekladateléstrana 4pátá stranašestá stranaklingonská příslovívýdělkylatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřeklad anotace diplomové práce
Translations Czech - English