Překlady do angličtiny
ÚvodPřekladyCeník překladůReference na překladatelské službyPřekladady knihKontaktní údaje překladatele

Kontaktní údaje


Na předchozích stránkách jsem shrnul, co mohu nabídnout. Popsal jsem svůj přístup k překladům, uvedl příklady zajímavých překladatelských projektů, seznam přeložených knih. Nakopíroval jsem i některé emaily zákazníků se zpětnou vazbou. Můj blog obsahuje množství článků, připadá mi proto zbytečné cokoli dodávat. Teď je řada na Vás. :-)

Nač se chlubit? Za překladatele by měla mluvit především kvalitní práce, jež následně osloví další zájemce, kterým bude stát za to si daného překladatele vyhledat. Ze zkušenosti vím, že když se potká správný překladatel se správným zákazníkem, z takové spolupráce vznikají fantastické věci.

Nejjednodušší pro vypracování cenové kalkulace překladu je poslat text k náhledu na můj email. Na poptávku odpovím do druhého pracovního dne, abyste se mohli v klidu rozhodnout, zda vám cena a navržený termín dodání vyhovují. Veškeré informace získané z poptávaných nebo překládaných textů považuji za naprosto důvěrné a ručím za zachování své mlčenlivosti. S některými společnostmi mám podepsanou příslušnou dohodu o utajení informací.

Obálka

viktor.horak@email.cz

777 123 218

Viktor Horák
Palackého 11
772 00  OlomoucFacebook, Twitter - účty jsem zrušil
Adresa překladatele

Těším se na naši spolupráci. Jak uvádím i v často kladených otázkách, obvykle překládám nějakou knihu s dlouhodobým termínem a do toho příležitostně vyřizuji kratší překlady, jak se kdo ozve. Mám-li na překlad čas, rád jej zařadím do plánu; pokud zrovna prostor nemám, domluvím se s Vámi na nejbližším akceptovatelném termínu.

Jiní překladatelé, které mohu doporučit

Jsem jen jeden z desetitisíců českých překladatelů, návštěvníkům stránek se proto snažím poskytnout větší výběr poskytovatelů překladů. Během předchozích let jsem navázal plodnou spolupráci s řadou šikovných kolegů, některé z nich prezentuji níže. Po kliknutí na fotografii nebo jméno překladatele / překladatelky se zobrazí úplný profil s podrobnými informacemi, kontaktními údaji a případně i s odkazem na jejich vlastní webové stránky (pokud je mají).

Petr Bajer - překladatel technických textů

Petr
technické překlady
(PC) - angličtina
Pearl je skutečná perla

Pearl Harris
korektorka
anglických textů
Nils - překlady švédština

Nils
překladatel
čeština - švédština
Martina Šebková

Martina
překladatelka
čeština - angličtina
Karel Suchánek

Karel
technické překlady
- němčina
Renata Dvořáková

Renata
překladatelka
do němčiny
Vojtěch Ettler - literární překlady

Vojta
umělecké překlady
z AJ do češtiny
Monika Papillier - překladatelka francouzštiny

Monika
překladatelka
francouzštiny
Jiří Jirout

Jirka
odborné překlady
z  NJ/AJ do češtiny
Naděžda Vybíralová

Naděžda
překladatelka
čeština - ruština

Pokud jsem Vás nezaujal, nemusíte tedy znovu pátrat na internetu, ale stačí se podívat na profily těchto doporučených zkušených překladatelů. Další poskytovatele překladů naleznete v online databázi překladatelů, kde představuji kolegy, u nichž jsem si jistý, že odvedou kvalitní práci. Cílem je představit zde formou doporučení profesionály, na něž je naprosté spolehnutí, nejedná se tedy o běžný internetový katalog.

linka
 (c) 2018 Viktor Horák - BonaLingua   PenízepřekládáníSci-fiagenturyzápisník 3strana 2výhodypřekladatelské agenturytranslationsanglické citátypřekladateléTao te ťingpřeklady knihstrana 4pátá stranaúvahyšestá stranaklingonská příslovívýdělkypokémonilatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřekladatel - překladatelská agenturapročpřeklad anotace diplomové prácekorektury angličtina
Translations Czech - English