Překlady do angličtiny
ÚvodPřekladyCeník překladůReference na překladatelské službyBlog nejen o překládáníKontaktní údaje překladatele

Kontaktní údaje


Knihy zvyšují rozhled nejen překladatelůNa předchozích stránkách jsem shrnul, co mohu nabídnout. Popsal jsem svůj přístup k překladům, uvedl příklady zajímavých překladatelských projektů, seznam přeložených knih. Nakopíroval jsem i některé emaily zákazníků se zpětnou vazbou. Můj blog obsahuje množství článků, připadá mi proto zbytečné se více rozepisovat. Záleží jen na vás, zda si vyberete mne, nebo někoho jiného, například v seznamu doporučených překladatelů.

Nabízím roky zkušeností a především nesmírné nadšení. Za každou poptávkou nebo objednávkou vnímám konkrétního člověka, který překlad potřebuje a kterému se proto snažím pomoci. když čtu poptávaný text, vidím překlad, který musím "zachránit" a zajistit pro zákazníka jeho maximální kvalitu.

Při překladu (jako "ohař na stopě") postupuji nezadržitelně vpřed a soustředím se výhradně na překlad aktuální věty. Tímto (do jisté míry primitivním - jsem prostě "stará škola") způsobem vždy překládám větu za větou (píši na klávesnici všemi deseti), dlouze přemýšlím nad nejlepší možnou formulací a volbou slov, ověřuji na internetu a konzultuji s anglickou rodilou mluvčí, dokud se nedostanu na konec překládaného dokumentu. Přeložený text po sobě před odesláním zákazníkovi ještě několikrát přečtu, pro naprostou jistotu, že je v absolutně perfektním stavu.

Možná je tato "pracovní metoda", občas připomínající práci detektiva, poněkud staromódní a zbytečně zdlouhavá, obdržená poděkování za překlady však dokládají, že jsou zákazníci spokojeni - a to je pro mne to nejdůležitější.Obálka

Aktuální vytíženost: Únor 2018

viktorhorak@bonalingua.cz

(+420) 777 123 218

Viktor Horák
Palackého 11
772 00  OlomoucFacebook LinkedIn Google+ Twitter


Potřebujete kvalitní překlad? Jsem Vám k službám. Váš text bude mít mou výhradní pozornost
.
T
ěším se na naši spolupráci.
linka
  (c) 2018 Viktor Horák - BonaLingua   PenízepřekládáníSci-fiagenturyzápisník 3strana 2výhodypřekladatelské agenturytranslationsanglické citátypřekladateléTao te ťingpřeklady knihstrana 4pátá stranaúvahyšestá stranaklingonská příslovívýdělkypokémonilatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřekladatel - překladatelská agenturapročpřeklad anotace diplomové prácekorektury angličtina
Translations Czech - English