Překlady do angličtiny - kontakt
ÚvodPřekladyCeníkReferenceKontakt

Těším se na naši spolupráci


Na těchto stránkách jsem stručně shrnul, co mohu nabídnout. Popsal jsem svůj přístup k překládání, uvedl příklady zajímavých překladatelských projektů, seznam knih přeložených do angličtiny nebo do češtiny. Orientační ceny jsou v ceníku. Můj blog obsahuje množství článků, připadá mi proto zbytečné se více rozepisovat. Teď je řada na vás. :-)

Nejen o překladech knihPotřebujete kvalitní překlad z/do angličtiny? Jsem vám k službám a rád se domluvím na nejbližším akceptovatelném termínu. Váš text bude mít mou výhradní pozornost. Po potvrzení přijetí zakázky máte jistotu, že se překladu plně věnuji. Dostanete jej včas a v očekávané kvalitě, neboť na dalších zakázkách začnu pracovat až po dokončení překladu pro vás.

V případě zájmu o překlad mě prosím kontaktujte. Nejjednodušší pro vypracování cenové kalkulace je poslat mi poptávku emailem. Odpovím do druhého pracovního dne, abyste se mohli v klidu rozhodnout, zda vám cena a navržený termín dodání překladu vyhovují.


Obálka


viktorhorak@bonalingua.cz

777 123 218

Viktor Horák
Palackého 641/11
779 00  Olomouc


Facebook LinkedIn Google+ Twitter


Další překladatelé

Pokud jste na těchto stránkách nenašli, co jste hledali, nebo potřebujete překlad z jiného jazyka/oboru, doporučuji online portál Na volné noze, který sdružuje "volnonožce". Naleznete zde (mimo jiné) překladatele-freelancery, u nichž se dá předpokládat, že odvedou kvalitní práci.

Zde najdete různé překladateleVím, je nestandardní propagovat přímo na svých stránkách "konkurenci". :-) Ale portál Na volné noze vám rozhodně výrazně usnadní práci s dalším hledáním, neboť, na rozdíl od běžných internetových katalogů, prezentuje pouze profesionály. 

Jen rozhodnutí, kterému spolehlivému překladateli text na překlad svěřit, raději příliš neodkládejte - je nás, co nepřekládáme bokem při zaměstnání, při mateřské dovolené nebo při studiu, ale zatím ještě na plný úvazek, stále méně... :-)

Poznámka ke GDPR

Tyto stránky neobsahují skryté analytické kódy a nezjišťují o návštěvnících naprosto žádné údaje. Netuším, kdo, kdy a odkud na web zavítal, jaké konkrétní stránky navštívil či kolik času zde strávil. Respektuji vaše soukromí.

linka
 Czech presentation blogtao tepenízeknížkySci-fizápisník 3strana 2anglické citátypřekladateléstrana 4pátá stranašestá stranaklingonská příslovívýdělkylatinské citátyklingonštinacitátyněkolik článků nejen o překládánícitáty třetípřeklad anotace diplomové práce
Translations Czech - English