Překlady do angličtiny od překladatele
PřekladatelPřekladyO Tau a ctnostiPřeklad knihBlog

Překlady anotací a diplomových prací


Studentské práce překládám s obzvláštním potěšením, protože se vždy při práci zároveň něco zajímavého dozvím. Z pochopitelných důvodů zde nechci uvádět konkrétní jména studentů nebo názvy přeložených závěrečných prací (přestože některé školy paradoxně naopak požadují potvrzení, že překlad zhotovil profesionál), níže jsem proto pro představu z emailů nakopíroval alespoň několik obdržených soukromých poděkování za překlad anotace, eseje nebo bakalářské práce.

Seznam "referencí" je namátkový (ani jednu jsem si nevymyslel). :-)


Vážený pane Horáku, děkuji moc za překlad. Jste skvělý!!!! Je vidět, že to děláte s láskou a chutí. Moc mi to pomohlo!!!! Penízky jsem již odeslala na Vámi uvedený účet. Ještě jednou moc děkuji a přeji Vám pevné zdravíčko a hodně spokojených klientů.
8.3.2021

Krásná práce p. Horák. Soubor dorazil v pořádku a s překladem jsem nadmíru spokojen :-) Hned jak dnes dorazím domů, odešlu peníze na účet. Moc děkuji za bleskovou pomoc.
8.4.2020

Děkuji mnohokrát pane Horáku za skvělý překlad. Oceňuji na Vás, že jste profesionál, a přesto si neúčtujete horentní sumy. Peníze pošlu ještě dnes - po hokeji. :)
27.3.2020

Dobrý den, pane Horák, vypadá to super! :) Děkuji za perfektně odvedenou práci a za bezproblémovou domluvu. Peníze pošlu ještě dnes. Těším se, že v budoucnu budeme opět spolupracovat. :)
15.3.2020

Vážený pane Horáku, tímto Vám mnohokrát děkuji za tak rychlé vyřízení mého dotazu i s realizací překladu :)) Udělal jste mi opravdu radost, a to vlastně hned několika způsoby - kromě rychlosti vyřízení dotazu a vlastního překladu i formou komunikace a taky cenou překladu. Platbu s částkou lehce navýšenou za skvělý servis jsem již zadala. :) Ještě jednou moc děkuji!!!
19.11.2019

Vážený pane Horáku, Vaše jednání, rychlost a cena nemá konkurenci! Mockrát děkuji za překlad. Do budoucna vím, na koho se mohu obrátit a spolehnout. Platbu odešlu hned, jak přijdu odpoledne z práce.  Ještě jednou děkuji.
17.4.2018

Úplně perfektní!! :-)) Děkuji za bleskový překlad i opravení překlepu v češtině, hned zadám platební příkaz na uvedený účet.
2.6.2017

Pane Horáku, Vy jste zkrátka ztělesněný poklad. Jste moc hodný. S prací jsem velice spokojená a částku jsem již odeslala ze svého účtu ve prospěch Vašeho. Obrátila jsem se na Vás na základě velice kladných referencí od mého přítele, který během svého studia využil dvakrát Vašich služeb. Vaše překlady v jeho závěrečných pracích jsem si přečetla a opravdu jsem byla překvapena kvalitou Vaší práce. Přeji mnoho zakázek a plno úspěšných dní.
25.5.2017

Moc Vám děkuji za rychlou práci a vřelý přístup. :) Rozhodně Vás budu doporučovat. :)
7.4.2017

Vážený pane Horáku, potvrzuji, že abstrakt jsem obdržela. Velmi Vám děkuji za ochotu a rychlost, kterou jste projevil! Vážím si toho a velmi mě to potěšilo. Peníze samozřejmě ještě dnes pošlu! Přeji krásný den a ať se Vám stále daří!

21.4.2016

Děkuji za opravdu rychlé přeložení. Mám velkou radost a jsem Vám velice vděčná za skvěle a precizně odvedenou práci. Přeji mnoho dalších úspěchů s překlady a peníze ihned odesílám. Mějte hezký zbytek dne.
20.3.2016

Moc Vám děkuji za rychlý a pěkný překlad. Peníze jsem hned poslala. Ještě jednou děkuji, protože jste mi opravdu ulehčil moji práci. Hezký den.

8.12.2015

Zdravím Vás pane angličtináři :) Ještě jednou moc děkuji za rychlý překlad abstraktu! Perfektní práce. Vřele Vás všude doporučuji.
27.4.2015

Mockrát děkuji! Překvapil jste mě tou rychlostí. :) Anotace je perfektní, ještě dnes Vám pošlu peníze na účet. Mějte se hezky.

23.3.2015

Moc děkuju za váš čas a překlad. Je to ideální. A také děkuju že jste to zvládl tak rychle. Peníze pošlu na váš účet ještě dneska. Znovu děkuji a přeji Vám take mnoho úspěchů s vaší angličtinou. Taky bych potřebovala takovou slovní zásobu...

30.3.2011

Smekám před Vámi a Vaším přístupem... Mohu Vás tedy ujistit, že jste odvedl velký kus kvalitní práce, který se líbil hodnotitelům již v předešlé práci. Mám teď v podstatě den na to, abych překlad pročetl a urovnal možné termínové nesrovnalosti, což je v daných podmínkách poměrně luxusní náskok a děkuji Vám za něj.
22.11.2010

Omlouvám se, že píši až teď, ale mám teď docela fofry před odevzdáním...
Překlad je perfektní, děkuji moc i za rychlost, jste mě docela překvapil.

6.5.2010

Děkuji za překlad, pracujete velmi rychle :) za což jsem ráda. Já věřím, že zdárně dostuduji.... :))) Mějte se fajn, v případě potřeby Vás budu opět kontaktovat, případně doporučím. Ještě jednou díky.
18.3.2008

Mnohokrát děkuji za perfektní překlad dizertační práce. Přeji vám také mnoho úspěchů.
1.11.2008


Zpět na nabídku překladů